AVANTAJLARI

DAHA TEMİZ ODA HAVASI

TEKNOVAC merkezi elektrikli süpürge sistemleri “ kesin hijyen” ve “gerçek temizlik” sağlar. Normal elektrikli süpürgeler çok ince tozların saatlerce havada kalmasına neden olan hava akımı yaratırlar. Bu sağlık riski merkezi elektrikli süpürge sistemimizde kirli havanın dışarı atılması ile ortadan kaldırılmıştır. Toza karşı hassas olan kişilerde bile merkezi elektrikli süpürge kullandıklarında, sağlıklarında gözle görülür bir iyileşme kaydedilmiştir.

DAHA SAĞLIKLI

Ev tozu, zararlı mikro tozların, hastalıklarına neden olan sayısız parçacıkların ve alerjik maddelerin bir karışımıdır. TEKNOVAC merkezi elektrikli süpürge sistemleri, normal elektrikli süpürgelerden farklı olarak bu zararlı mikro tozları bir egzos sistemi ile yaşadığımız ortamdan tamamen kaldırır.

DAHA GÜÇLÜ VE DAHA RAHAT

TEKNOVAC merkezi elektrikli süpürge sistemlerin emiş gücü normal elektrikli süpürgelere göre çok daha fazladır. Böylece daha derinlemesine bir temizliği çok kısa sürede yapacaksınız. Normal elektrikli süpürgeler göre çok kullanışlı ve rahattır. Halı, parke, mobilya ve perdelerinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Hafif hortumu sayesinde merdivenlerde bile kolayca kullanabilirsiniz.

DAHA SESSİZ

TEKNOVAC merkezi elektrikli süpürge sisteminin cihazı evin bodrumuna , balkona veya garaja monte edildiğinden temizlik yaptığımız sürece normal elektrikli süpürgelerden gelen rahatsız edici gürültüyü duymazsınız. Temizlik yaparken müzik dinleyebilir, televizyon izleyebilirsiniz.

UZUN ÖMÜRLÜ YATIRIM

TEKNOVAC merkezi elektrikli süpürge sistemleri uzun yıllar sorunsuz olarak kullanacağımız ve kesinlikle geleceğe yönelik ve çok ekonomik bir yatırım olacaktır.

EVİNİZİN DEĞERİNİ ARTIRIR

TEKNOVAC merkezi elektrikli süpürge sistemleri belirgin bir şekilde evinizi daha modern , sağlıklı ve çevre dostu hale getirerek mülkünüzün değerini artıracaktır.